Kadra Pedagogiczna

Home/O nas/Kadra Pedagogiczna

Wiemy, że kluczem do stworzenia miejsca przyjaznego i pełnego ciepła jest zespół wyjątkowych ludzi, dla którego przebywanie z Dziećmi oraz współtworzenie z ich Rodzicami dziecięcego świata – to pasja. Takim zespołem jesteśmy: wykształconym, kreatywnym, oddanym swojej pracy. Posiadamy doświadczenie w pracy z dziećmi, dostrzegamy i rozumiemy ich potrzeby, uwzględniamy ich indywidualne zainteresowania, zapewniając czas i uwagę każdemu z osobna

Każdy z nas nadal doskonali swój warsztat nauczycielski, aby osiągnąć jak najlepsze efekty w pracy z dziećmi, stymulować wszystkie sfery ich osobowości i dbać o harmonijny rozwój. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze koncepcje, metody i techniki, które gwarantują nauczanie na najwyższym poziomie.

Zadania, które stawiamy dzieciom, są dostosowane do ich wieku, indywidualnych potrzeb, możliwości i zainteresowań. Większość wiedzy otrzymują w formie zabawy, w którą są bardzo zaangażowane, dlatego też chętnie w niej uczestniczą. Wszystko to odbywa się w atmosferze akceptacji i zrozumienia dla ich twórczych działań.

 

KONSULTACJE Z NAUCZYCIELKAMI W ROKU 2019/2020

 

Imię i nazwisko

grupa

dzień i godzina

Agata Kokoć

I

środa godz. 15.30

Anna Mazur

II

środa godz. 16.00

Aneta Gorajska

II

czwartek godz. 15.00

Elżbieta Zielińska

III

poniedziałek godz. 16.00

Anna Łuszcz

III

piątek godz. 16.00

Dominika Mróz

IV

środa godz. 15.30

Małgorzata Kirchner

IV

wtorek godz. 16.30

Ilona Kuta

V

poniedziałek godz. 15.45

Elżbieta Pinkiewicz

V

wtorek godz. 16.00

Sylwia Palusińska

VI

poniedziałek godz. 15.00

Barbara Zaborowska

VI

środa godz. 15.00

Małgorzata Kuźniarska

VII

środa 15.15