Kadra Pedagogiczna

Wiemy, że kluczem do stworzenia miejsca przyjaznego i pełnego ciepła jest zespół wyjątkowych ludzi, dla którego przebywanie z Dziećmi oraz współtworzenie z ich Rodzicami dziecięcego świata – to pasja. Takim zespołem jesteśmy: wykształconym, kreatywnym, oddanym swojej pracy. Posiadamy doświadczenie w pracy z dziećmi, dostrzegamy i rozumiemy ich potrzeby, uwzględniamy ich indywidualne zainteresowania, zapewniając czas i uwagę każdemu z osobna

Każdy z nas nadal doskonali swój warsztat nauczycielski, aby osiągnąć jak najlepsze efekty w pracy z dziećmi, stymulować wszystkie sfery ich osobowości i dbać o harmonijny rozwój. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze koncepcje, metody i techniki, które gwarantują nauczanie na najwyższym poziomie.

Zadania, które stawiamy dzieciom, są dostosowane do ich wieku, indywidualnych potrzeb, możliwości i zainteresowań. Większość wiedzy otrzymują w formie zabawy, w którą są bardzo zaangażowane, dlatego też chętnie w niej uczestniczą. Wszystko to odbywa się w atmosferze akceptacji i zrozumienia dla ich twórczych działań.

 KADRA PEDAGOGICZNA W  ROKU 2022/2023

Imię i nazwisko

grupa

kontakt

  Aneta Gorajska

Ilona Kuta

Dyrektor:

 Bożena Pietrosińska

Pomoc nauczyciela:

Marta Ciosek

I

agorajska@p5.lublin.eu

ikuta@p5.lublin.eu

tel: 81 533 85 14

Anna Mazur

 Aleksandra Samojło

Pomoc nauczyciela:

Renata Bartoszuk

II

amazur@p5.lublin.eu 

tel: 81 533 85 14 

Patrycja Pękala 

Ilona Kuta

III

ppekala@p5.lublin.eu

ikuta@p5.lublin.eu

tel: 81 533 85 14  

Małgorzata Kirchner

Agata Kokoć 

IV

mkirchner@p5.lublin.eu

tel: 81 533 85 14  

Wioletta Korcz

   Marzena Ziółek

V

wkorcz@p5.lublin.eu

mziolek@p5.lublin.eu

tel: 81 533 85 14  

Małgorzata Kuźniarska 

 Elżbieta Zielińska

VI

mkuzniarska@p5.lublin.eu 

ezielinska@p5.lublin.eu

tel: 81 533 85 14  

 Anna Łuszcz

 Aleksandra Samojło

VII

aluszcz@p5.lublin.eu 

tel: 81 533 85 14  

Marzena Ziółek

Rytmika

mziolek@p5.lublin.eu

Aneta Khalaf-Wójtowicz

J.angielski

 akhalaf@p5.lublin.eu

 Janina Lembryk

Religia

jlembryk@p5.lublin.eu

 Anna Łaska- Czarny

Logopedia

alaska-czarny@p5.lublin.eu 

Anna Krawczyk -Durak

Psycholog