Kadra Pedagogiczna

Home/O nas/Kadra Pedagogiczna

Wiemy, że kluczem do stworzenia miejsca przyjaznego i pełnego ciepła jest zespół wyjątkowych ludzi, dla którego przebywanie z Dziećmi oraz współtworzenie z ich Rodzicami dziecięcego świata – to pasja. Takim zespołem jesteśmy: wykształconym, kreatywnym, oddanym swojej pracy. Posiadamy doświadczenie w pracy z dziećmi, dostrzegamy i rozumiemy ich potrzeby, uwzględniamy ich indywidualne zainteresowania, zapewniając czas i uwagę każdemu z osobna

Każdy z nas nadal doskonali swój warsztat nauczycielski, aby osiągnąć jak najlepsze efekty w pracy z dziećmi, stymulować wszystkie sfery ich osobowości i dbać o harmonijny rozwój. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze koncepcje, metody i techniki, które gwarantują nauczanie na najwyższym poziomie.

Zadania, które stawiamy dzieciom, są dostosowane do ich wieku, indywidualnych potrzeb, możliwości i zainteresowań. Większość wiedzy otrzymują w formie zabawy, w którą są bardzo zaangażowane, dlatego też chętnie w niej uczestniczą. Wszystko to odbywa się w atmosferze akceptacji i zrozumienia dla ich twórczych działań.

KONSULTACJE Z NAUCZYCIELKAMI W ROKU 2018/2019

Imię i nazwisko

grupa

dzień i godzina

Anna Mazur

I

piątek godz. 12.30

Elżbieta Zielińska

II

wtorek godz. 15.45

Małgorzata Kuźniarska

II

piątek godz. 15.30

Monika Ficek

III

poniedziałek godz. 12.00

Elżbieta Pinkiewicz

III

czwartek godz. 16.00

Ilona Kuta

IV

środa godz. 15.30

Barbara Zaborowska

IV

poniedziałek godz. 16.00

Agata Kokoć

V

wtorek godz. 15.30

Aneta Gorajska

V

czwartek godz. 15.30

Dominika Mróz

VI

czwartek godz. 15.00

Sylwia Palusińska

VII

środa godz. 15.30